Vief Wommelgem Kandonklaar

Theater Aspe - Moord in de nachtclub

Een meeslepend verhaal en tal van onverwachte plotwendingen beloven een namiddag vol spanning en sensatie die je nog lang zal bijblijven. Een nieuwe zaak voor inspecteur Pieter Van In die zich afspeelt in het excentrieke nachtleven. Hierbij is het publiek niet alleen getuige van een moord, maar ook een belangrijke pion in een dodelijk spel waarin niemand te vertrouwen is.

Ga samen met Herbert Flack op onderzoek en bereid je voor om ondergedompeld te worden in een wereld waar niets is wat het lijkt en waar elke beslissing een kwestie van leven en dood kan zijn.

Komedie Stilte aub!

We vallen binnen bij een toneelgezelschap tijdens de generale repetitie (of was het toch de technische doorloop?) van hun nieuwe deurenkomedie. Zoals zo vaak is het grootste probleem dat de tijd om af te werken ontbreekt. De regisseur over zijn toeren, acteurs met hun gedachten ergens anders en de grote première dreigt een ramp te worden.

Busuitstap naar De Kaasboerin

Op donderdag 13 maart 2025 gaat onze volgende busuitstap door, nl. naar De Kaasboerin in Mol.

Bij aankomst (rond 11.00 uur) volgt er een driegangendiner, gevolgd door het showprogramma 'Jan Van Dyke op z'n best'.

Omstreeks 18.00 uur krijgt u nog een avondlunch.

 

Opgelet: snel inschrijven wan er zijn maar 50 plaatsen!!!
 

 

 

Bezoek achter de schermen van Ballet van Vlaanderen (volzet)

Inschrijven niet meer mogelijk wegens volzet!

Het Ballet van Vlaanderen kent wereldfaam!
Wilt u deze dansers of die balletwereld eens achter de schermen meevolgen? Dat kan!
Op 3 april 2025 is het mogelijk om theater ’t Eilandje achter de schermen te bezoeken. Hier oefenen en creëren de dansers hun komende repertoire. Op deze locatie bevindt zich ook het naaiatelier (want alle kostuums worden met de hand gemaakt!), het decoratelier (maken van decorstukken), het pointes-atelier…

Kennismaking met de Joodse Gemeenschap

Tijdens een wandeling van 2,5 uur krijgt u een snelle introductie  tot  de  joodse  gemeenschap  vlakbij  het Centraal Station.

De gids neemt u mee langs winkels en woningen in de buurt en door de Diamantwijk. We hebben het over werken en feesten. Over jood en Belg zijn. Over de impact van geloof op het dagelijks leven.  We bezoeken tijdens de wandeling ook een synagoge.  
Daar vertelt de joodse gastheer over geloofsbeleving en is er ruimte tot vragen stellen.
 

 

Vief Wommelgem Kandonklaar

Vief Wommelgem Kandonklaar is een sociaal-culturele vereniging van en voor 60-plussers en gepensioneerden. Wij zijn aangesloten bij de provinciale koepel Vief provincie Antwerpen vzw.

Op regelmatige basis richten wij, samen met onze zustervereniging van Wommelgem Centrum ontmoetingsnamiddagen in, bezoeken aan musea, tentoonstellingen, toneel, uitstappen, lekkere etentjes, en nog zo veel meer.

Interesse? Bekijk onze toekomstige activiteiten en misschien mogen wij u binnenkort verwachten!